Автор Олеся Рудницька 11:44 Місто, Новини

У Вінниці старі «ЗІУ-9» на тролейбусних маршрутах поступаються місцем Solaris та VinLine

Попри ностальгію, яку відчувають деякі вінничани за старими тролейбусами, у місті триває процес заміни електротранспорту з кількадесятирічним пробігом на більш сучасний та комфортний. Тому списують «ЗІУ-9», а кількість сучасних тролейбусів поволі збільшується.

Зокрема, у Вінницькій міськраді повідомляють, що ще 2 нові тролейбуси вийшли «з конвеєру» КП Вінницька транспортна компанія». З 2 квітня вони працюють за маршрутами №1 «Лугова – ВПЗ» та №10 «Вишенька – Гетьмана Мазепи».

«Силами працівників ВТК проводиться крупновузлова збірка: компанія закуповує кузови, систему струмознімання, батареї, додатково встановлюється система електронної оплати проїзду, інформаційна система», – зазначає директор департаменту транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради Андрій Сорокін.

Цьогоріч Вінницька транспортна компанія випустила на маршрути 7 VinLine. Кузов тролейбусу має сучасну систему вентиляції та опалення, зручні, м’які сидіння, місця для людей на кріслах колісних, або ж батьків з дитячими візочками.

«Наша головна мета – збільшувати кількість низькопідлогового транспорту для комфорту пасажирів, які курсують нашим містом. Так, понад 80 % тролейбусів загального випуску – доступні та інклюзивні», – додає А.Сорокін.

Загалом вже 31 VinLine вийшов з конвеєру транспортної компанії. 22 з них – з автономним ходом. Тобто можуть продовжувати рух без електроструму впродовж 20 кілометрів. А це необхідно в тих мікрорайонах, де немає контактної мережі, але є потреба в додатковому транспорті.

Visited 6 times, 1 visit(s) today
Close Search Window