Автор Олеся Рудницька 11:33 Конфлікти, Місто, Новини

Питання по «Долині Плюс»: у мерії Вінниці відповіли, чому мають демонтувати 53 з 303 акваматів  

Останнім часом «найпопулярнішим» у Вінниці питанням є демонтаж автоматів з питною водою ТМ «Долина Плюс». Виконком вінницької міськради виніс відповідне рішення. Проте за дві доби вінничанин зібрали підписи під петицією щодо «збереження» акваматів.

У вівторок, 2 квітня, на офіційному сайті Вінницької міськради відповіли, що «рішенням виконавчого комітету представники ТМ «Долина Плюс» мають демонтувати 53 самовільно встановлених водомати у зв’язку з порушенням вимог Порядку використання об’єктів благоустрою для здійснення торговельної діяльності з пересувних об’єктів сезонної торгівлі».

«Наразі питну воду з пересувних об’єктів торгівлі у Вінницькій громаді здійснюють чотири оператори: ТМ «Подоляночка» (132 автомати), ТМ «Аква Пульс» (146 автоматів) та ТМ «Аква Люкс» (70 автоматів) та ТМ «Долина Плюс» (303 автомати, 53 з яких встановлені без відповідного погодження ВМР)», – йдеться у повідомленні.

У міськраді пояснили, що, враховуючи звернення та побажання інших операторів ринку з реалізації питної води щодо однакових умов здійснення підприємницької діяльності та значну кількість встановлених автоматів порівняно з іншими операторами ринку, ТМ «Долина Плюс» було відмовлено у наданні погодження на самовільне встановлення 53 автоматів з неодноразовим попередженням про їхній демонтаж.

«Компанії були вручені під розпис повідомлення про термінове проведення робіт з демонтажу 53 самовільно встановлених автоматів. Станом на 2 квітня 2024 ТМ «Долина плюс» не провела демонтаж незаконно встановлених автоматів», – зазначається у повідомленні.

Visited 22 times, 1 visit(s) today
Close Search Window