Автор Олег Верлан 11:03 Війна, Новини

Подробиці ракетних ударів по Чернігову: кількість жертв постійно зростає

Ранком 17 квітня російські війська завдали трьох ракетних ударів по Чернігову. Ракети поцілили майже по центру міста. Вранці виконувач обовязки мера Олександр Ломако каже про вісьмох загиблих і 18 постраждалих. Наразі відомо про 16 загиблих і 61 постраждалу людину.

Офіційні особи міста та області кожні пів години оновлюють дані щодо жертв. Кількість загиблих та поранених постійно збільшується.

«Пряме влучання в будівлю соціальної інфраструктури. Це 8-поверхова будівля. Візуально зруйновані елементи стін з 6 поверхів – з третього по шостий поверх і прибудови до неї», – зазначив Ломако.

Крім того, пошкоджені будівлі, які знаходяться поряд – пошкоджено багато автомобілів в цьому районі.

«Там соціальна міська інфраструктура. Це густонаселений район, перехрестя двох вулиць. Тому там було багато і транспорту в цей час», – зазначив в.о. мера Чернігова.

За його словами, «лікарні працюють в посиленому режимі і вже приймають перших постраждалих». Начальник Чернігівської ОВА Чаус звернувся з проханням здати кров для травмованих.

Про проблеми зі світлом в місті повідомляють місцеві ЗМІ. наразі йде ліквідація наслідків «прильотів», тому в районі влучань відключили всі комунікації – світло, газ.

«Для того, щоб не було ще більших руйнувань. В цілому це об’єкти які не пов’язані з критичною інфраструктурою, тому це не впливає жодним чином. Зрозуміло, що в цьому районі будуть проблеми певний час. Зараз головна задача – це пошукова операція… Тут досить багато руйнувань в цьому районі. Тому я думаю, що роботи ще багато», – зазначив Ломако.

P.S. Наразі відомо про 10 загиблих і 20 постраждалих.

P.S.S. Внаслідок ударів в Чернігові наразі відомо про 61 постраждалого, серед яких 3 дітей. Зокрема Тр людини вдалось врятувати з-під завалів. Пошуково-рятувальні роботи продовжуються. Відомо про 16 загиблих внаслідок атаки.

Visited 9 times, 1 visit(s) today
Close Search Window