Автор Олеся Рудницька 11:11 Війна, Новини

У Вінниці прощаються з 23-річним льотчиком Всеволодом Іванцовим

Сьогодні Вінницька громада проводжає останньою земною дорогою 23-річного воїна Всеволода Іванцова. На гвинтокрилі Мі-8 здійснив близько 180-ти бойових вильотів, наводячи жах на окупантів. Загинув при виконанні військового завдання у повітряному просторі поблизу села Роботине Запорізької області. Це сталося 13 лютого цього року…

Про це повідомляє Вінницька міськрада.

Народився Всеволод Іванцов у селі Уладівка Літинського району (тепер Хмільницький район). Після 8-ми класів місцевої школи закінчив Кам’янець-Подільський ліцей із посиленою військово-фізичною підготовкою. А далі вступив до Харківського національного університету Повітряних сил імені Івана Кожедуба, на п’ятому курсі якого юнака і застало повномасштабне російське вторгнення. Тож він був серед тих, хто першими рушили на боротьбу із ворогом. Був льотчиком-штурманом 11-ї окремої бригади армійської авіації «Херсон».

 «Бути військовим льотчиком Всеволод мріяв із дитинства. Готувався до цього зі шкільних років. Гарно навчався та гартував себе фізично. Підтримував спортивну форму, займався єдиноборствами, – розповідають рідні полеглого Героя. – Взагалі був багатогранною та обдарованою особистістю. У вільний час захоплювався живописом, а ще історією. Навіть торік вступив у магістратуру за спеціальністю історія та археологія до Південноукраїнського національного педагогічного університету. Мав також чимало інших планів на життя, яким, на жаль, не судилося здійснитися…»

Церемонія прощання зі Всеволодом Іванцовим розпочнеться о 12:00 у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Поховають воїна о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Visited 14 times, 1 visit(s) today
Close Search Window