Автор Олег Верлан 12:57 Війна, Новини

Бої на вулицях Вовчанська: нардеп пропонує розстрілювати винних

Ворог займає позиції на вулицях Вовчанська. Попри те, що у місті тривають бої, наші захисники проводять евакуацію населення.

Не зважаючи на офіційні заяви, нині все частіше в ефірі з’являються військові, які подають ситуацію з іншого боку. Наразі навіть у Нацполіції відверто кажуть про Вовчанськ як лінію бою.

«Росіяни займають позиції на вулицях(!) Вовчанська. Ну місто переходить під російську окупацію. А тепер ми подивимось, як вони побудують фортифікації, які потім доведеться штурмувати. І як вони це зможуть(!) зробити. Я б розстрілював, б…ь, за таке. У нас навіть ніхто не покараний. Ніхто», – написав у соцмережах нардеп Олексій Гончаренко. 

Генштаб ЗСУ у зведені у середу, 15 травня, підтвердив просування військ країни-агресора Росії до північної частини міста Вовчанськ.

«Українськими підрозділами за допомогою засобів розвідки здійснюється виявлення окремих груп противника, місць розгортання його артилерійських засобів та завдається вогневе ураження з метою недопущення накопичення ворогом сил і засобів в північній частині міста Вовчанськ», — сказано у повідомленні.

Visited 6 times, 1 visit(s) today
Close Search Window