Автор 13:28 Війна, Новини, Партнери

Волонтери ГО «Вільні та вірні» передали військовим з ОК Південь сучасні лазневі комплекси

Представники ГО «Вільні та вірні» передали одній з бригад оперативного командування «Південь» чотири мобільні лазневі комплекси. Вони повністю автономні: обладнані генераторами, пральними машинами та душовими кабінами. Це обладнання має покращити якість життя наших воїнів в польових умовах. В цей же день лазні відправили на передову, у розташування бригади.

Під час передачі офіцери і відзначили якість обладнання та його необхідність у зоні бойових дій.

Таким чином у зв’язку зі складною ситуацією на фронті, команда «Вільних та вірних» якнайшвидше відреагувала на конкретні запити від ОК Південь. У той же час волонтери вже активно готують наступну партію допомоги, щоб продовжити підтримку наших захисників на передовій.

«Підтримка наших захисників — це свідчення нашої вдячності героям. Під час служби військовослужбовці часто стикаються зі складними та небезпечними ситуаціями. Наш моральний обов’язок — забезпечити їх потрібними ресурсами, обладнанням та всім необхідним. Ми бачимо, скільки зусиль військові докладають задля нашої безпеки, тому команда «Вільних та вірних» завжди тримає руку на пульсі та регулярно допомагає тим, що дійсно потрібно для воїнів», — зазначив засновник ГО «Вільні та вірні» Віталій Герсак.

Visited 15 times, 1 visit(s) today
Close Search Window