Автор Ігор Заіковатий 14:54 Війна, Новини

Втрата росіянами літаків та потужного НПЗ: Кремль не може «стабілізувати» ситуацію у країні перед «виборами Путіна»

Путін має перемогти на президентських виборах з вражаючим результатам, який вже оголосили. Весь держапарат працює над створенням картинки «вічно молодого ватажка». Однак, попри намагання росіян приховати певні «поразки», вони стаються як у прифронтовій «смузі», так і у глибокому тилу.

Минулими вихідними планувались якісь «теракти». Вони закінчились розстрілом силовиками у Калузькій області громадян Казахстану, який оголосили екстремістами.

Вже сьогодні стало відомо про черговий «захід» російських добровольців у Курську та Бєлгородську області РФ, підпалену російську техніку. У заяви росіян про те, що атаку відбили, не віріть навіть тамтешній споживач пропаганди.

Синхронно у ГУР перевіряють інформацію про збиття російського винищувача Су-27 у місті Валуйки неподалік Бєлгорода та Харківщини.     

«Там ідуть надзвичайно активні бойові дії. Уже багато подій відбувається. Така інформація є. Вона зараз додатково перевіряється», – зазначив представник української розвідки Андрій Юсов.

Ще одна «прикрість» сталась в Івановому, на північний схід від Москви. У повітрі під час зльоту сталася пожежа одного з двигунів літака Іл-76. Кадри авіакатастрофи оприлюднили очевидці.

На відстані 800 км від Україниранком 12 березня атака українських дронів нібито остаточно зупинила НПЗ під Нижнім Новгородом. Завод «Лукойл-Нижньогороднафтооргсинтез» у місті Кстово Нижньогородської області вважається одним з найпотужніших в галузі. Станом на 2022 рік це підприємство перероблювало 15 млн тонн нафти, що складало близько 5% від загального обсягу російської переробки загалом.

За даними російських інформаційних ресурсів, було знищено найголовніший елемент заводу – одну з установок переробки нафти, яка є ключовою у всіх технологічних процесах, завод припинив роботу.

Звісно, такі дрібнички не зіпсують настрій диктаторові, не виправлять заздалегідь визначені результати «виборів». Вони, скоріше, піднімають ставки у війні. Також вони демонструють нездатність Кремля «стабілізувати» ситуацію в середині країни, показують вразливість стратегічних об’єктів і зменшують потужність авіації.

Visited 7 times, 1 visit(s) today
Close Search Window