Автор Олеся Рудницька 14:24 Війна, Новини

На Донбасі загинув військовий Олександр Оліх з Вінниччини

У жорстокому бою за Україну на Донеччині загинув відважний захисник України Олександр Оліх з Калинівки, що на Вінниччині.

Про це повідомляє Калинівська міська рада.

Народився Олександр Оліх 16 серпня 1982 року у Калинівці. Навчався у загальноосвітній школі №1 м.Калинівка, місцевому технологічному технікумі, в університеті у Хмельницькому.

У 2015 році Олександр став на захист України від російських окупантів. Пройшов військове загартування на Сході України. Після демобілізації повернувся до мирного життя, до війни працював у Калинівському лісництві був відповідальним та старанним робітником.

«З перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України Олександр Оліх пішов добровольцем на війну й до останнього свого подиху залишався вірним військовій присязі», – йдеться у повідомленні.

Командир військової частини, в якій служив Герой, згадує побратима як цілеспрямованого та наполегливого бійця, який завжди досягав поставленої мети та гідно і вірно виконував свої обов’язки.

За проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою у грудні 2023 року Олександра Оліха нагородили відзнакою Головнокомандувача ЗСУ – нагрудним знаком «Золотий хрест», а також є подання про нагородження Героя орденом «За мужність» ІІІ ст. (посмертно).

У вічнім горі та скорботі у загиблого залишилися мама, дві донечки та сестра. Війна забирає найкращих…

Вічна шана та пам’ять захиснокові!

Поховають Героя у Калинівці. Про час і дату похоронів у міськраді повідомлять додатково.

Visited 14 times, 1 visit(s) today
Close Search Window