Автор Олег Верлан 13:38 Життя, Новини

У Вінницькій облраді закликали відмовитися від «ручного режиму» бронювання військовозобов’язаних

Сьогодні, 28 червня, відбулись чергова та позачергова сесії Вінницької облради. Переважною більшістю голосів були загалом прийняті усі 55 рішень. Зокрема звернення до уряду, яке має мінімізувати негативні наслідки при проходженні опалювального сезону. На позачерговій сесії депутати розглянули питання бронювання військовозобов’язаних, адже потрібно зберегти підприємства, щоб отримувати податки та допомагати армії.

Слід зазначити, що через звільнення С.Борзова з посади начальника Вінницької ОВА, «його» крісло під час сесій залишилось порожнім. Не були присутніми також і нардепи. Під час сесії у приміщенні перебувала Ірина Борзова, але у сесійну залу вона зайшла лише для спільного фото по завершенню засідання.

Окремо варто зупинитися на зверненні до Кабміну. Зазвичай, у Києві не дуже звертаюсь увагу на думку регіональних рад. Тим не менш… Як після сесій зауважив голова облради Вячеслав Соколовий, звернення містить «низку конкретних пропозицій, в також прохання розробити певні механізми та заходи на державному рівні». Мова про пільгові кредити за держпрограмами, податкові пільги для підприємств тепло- та водопостачання, економічні стимули для впровадження інновацій. Тобто кроки, які дозволять завчасно підготуватись і мінімізувати «зимові виклики».

Єдине рішення позачергової сесії присвячувалось питанню бронювання. Депутати хочуть прозорого, чесного та справедливого процесу, а не «ручного режиму». На думку переважної більшості обранців, вкрай важливим є бронювання фахівців, які забезпечують життєдіяльність громад, працюють на об’єктах критичної інфраструктури, закладах освіти та охорони здоров’я.

Visited 231 times, 1 visit(s) today
Close Search Window