Автор Олеся Рудницька 12:55 Війна, Новини

У Вінниці провели в останню путь військового Володимира Коваленка

Сьогодні, 28 червня, у Вінниці прощались зі старшим сержантом Володимиром Коваленком. Військовий загинув 22 червня під час військових дій поблизу села Сеньківка Куп’янського району Харківської області. Йому було лише 49 років…

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Народився Володимир Коваленко 30 вересня 1974 року у Вінниці. Навчався у 35-й загальноосвітній середній школі, а далі закінчив Вінницьке професійно-технічне училище №2 за спеціальністю «Наладчик верстатів з ЧПУ». Певний час працював на одному з місцевих підприємств. Згодом свої вміння застосовував на інших роботах. Мав сім’ю, в якій разом із дружиною виховував сина.

Володимир Коваленко у 2015-2016 роках виконував бойові завдання у зоні АТО/ООС. І вже на другий день повномасштабного російського вторгнення знову долучився до війська. Служив у стрілецькому батальйоні 116-ї окремої механізованої бригади.

«У Володимира були золоті руки. Він вмів усе: і по електриці, і по господарству. Мав також і золоте серце. Усім допомагав, усіх підтримував, – розповідає мати полеглого Героя Любов Борисівна. – Значну частину його життя становила військова служба. Під час строкової – був морським піхотинцем, проходив армійський вишкіл у Керчі. Пізніше – на долю сина випало захищати Батьківщину у зоні АТО/ООС. І зараз – з початком повномасштабного російського вторгнення. Він був справжнім бійцем, який понад усе прагнув Перемоги для рідної країни».

Церемонія прощання із Володимиром Коваленком відбулась у стінах Спасо-Преображенського кафедрального собору, останні почесті захисникові вінничани віддали біля його будинку за адресою: вул. М. Ващука, 11. Поховали воїна на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Visited 46 times, 1 visit(s) today
Close Search Window