Автор Олеся Рудницька 11:40 Війна, Новини

У Вінниці прощаються з військовим Леонідом Кобчиком, який загинув на Донеччині

Сьогодні, 4 квітня, у Вінниці прощаються із захисником Леонідом Кобчиком. Військовий загинув 1 квітня під час мінометного обстрілу поблизу Новомихайлівки Покровського району. Йому було 52 роки.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Леонід Кобчик народився 2 травня 1971 року у селі Кам’яногірка Дашівській селищній громаді Гайсинського району Вінницької області. Навчався в місцевій школі. Згодом вступив до Іллінецького аграрного коледжу. Після служби в армії разом із сім’єю переїхав до Вінниці. У місті працював на насіннєвому заводі у мікрорайоні Пирогове.

У 2014-2015 роках Леонід Степанович з 2014-го брав участь в АТО/ООС. Приймав участь у боях за 32-й блокпост, пізніше названий «долиною смерті». У часи повномасштабного вторгнення не залишився осторонь та пішов на фронт захищати Україну. Воював у складі 79-ї окремої десантно-штурмової бригади. Воював поблизу Мар’їнки.

У Леоніда Степановича залишилась дружина, син, невістка та чотирирічний онук.

«Тато любив допомагати людям, любив життя, любив сім’ю. Дуже чекав зустрічі з онуком. Коли дідусь телефонував, онук хапав телефон і цілував його, так сильно любив дідуся…» – згадують рідні.

Відспівування за полеглим Героєм відбудеться 4 квітня о 12:00 в Храмі Покрови Пресвятої Богородиці (Пирогова 157-А). Поховають воїна о 13:00 на місцевому кладовищі. Вічна шана та пам’ять захисникові !

Visited 19 times, 1 visit(s) today
Close Search Window