Автор Макс Мельник 10:20 Кримінал, Новини

У Вінниці повідомили про підозру жінці, яка намагалася втопити свого 8-річного сина

Про підозру у закінченому замаху на умисне вбивство вчиненому стосовно малолітньої дитини повідомили 40-річній мешканці Вінниці. Злочин стався 15 квітня на набережній Рошен.

Як повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури, кримінальне провадження розслідується за ч. 2 ст. 15, п. 2 ч. 2 ст. 115 КК України. Санкція статті передбачає покарання до п’ятнадцяти років ув’язнення або довічне позбавлення волі.

За даними слідства,жінка разом із своїм малолітнім сином перебувала у Вінниці на  набережній «Рошен». Коли дитина нагнулася до води, мати, знаючи, що її малолітній син не вміє плавати, штовхнула його у річку Південний Буг. А потім, занурившись разом із ним у воду, намагалася втопити 8-річного сина.

Однак, жінка не змогла довести свій злочинний умисел до кінця завдяки втручанню 17-річному курсанту Харківського національного університету внутрішніх справ. Він почув крики дитини про допомогу, стрибнув у річку та витяг хлопчика на берег. Дитину з загальним переохолодженням було госпіталізовано до медичного закладу.

Його матір затримана у процесуальному порядку.

Прокурори звернулися до суду з клопотанням щодо обрання підозрюваній запобіжного заходу.

Visited 16 times, 1 visit(s) today
Close Search Window