Автор Макс Мельник 16:12 Кримінал, Новини

Суд у Вінниці визначив розмір застави підозрюваним у виробництві порнографії

Під час судових засідань у Вінницькому міськсуді слідчі судді розглянули клопотання сторони обвинувачення про обрання запобіжних заходів підозрюваним у виготовлення та збуті порнографії.

Як повідомляє Вінницький міськсуд, пропонувалось тримати підозрюваних під вартою.

Вони є фігурантами проваджень за ч. 3 ст. 301 (Ввезення в Україну творів, зображень або інших предметів порнографічного характеру з метою збуту чи розповсюдження або їх виготовлення, зберігання, перевезення чи інше переміщення з тією самою метою) та ч. 3 ст. 301-1 (Виготовлення, розповсюдження, збут дитячої порнографії або примушування неповнолітньої особи до участі у створенні дитячої порнографії) КК України, що карається позбавленням волі на строк до 12 років.

Судом встановлено, що, «реалізуючи свій план, підозрювані виготовили відеофайли із зображеннями порнографічного характеру та розмістили оголошення в соціальній мережі про надання доступу до вказаних відеофайлів».

«Надалі спільники листувалися повідомленнями з охочими  щодо умов та можливості збуту відеопродукції. Після отримання оплати, підозрювані надсилали відеофайли в приватні повідомлення соціальної мережі. Крім того, у деяких відеофайлах виявлено ознаки дитячої порнографії», – йдеться у повідомленні.

Суд задовольнив клопотання сторони обвинувачення та застосував до підозрюваних запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою із визначенням застави у розмірі 242 240 гривень. Наразі тривають слідчі дії.

Visited 44 times, 1 visit(s) today
Close Search Window