Автор Олег Верлан 18:24 Життя, Новини

Фонд держмайна продає Бджільнянський спиртовий завод

Вперше виставлено на продаж одне з найперспективніших підприємств у спиртовій галузі. На думку фахівців, розташований неподалік Теплика Вінницької області Бджільнянський спиртовий завод має доволі великий потенціал, а стартова ціна у майже 68,5 млн грн під час торгів суттєво збільшиться.

Хоча підприємство було засновано ще родиною графів Потоцьких у 1895 році, але з того часу невеличка гуральня перетворилась на потужне підприємство, яке здатне переробляти крохмалевмісну сировину – пшениця, жито, кукурудза – на спирт найвищого ґатунку.

Завдяки декільком реконструкціям потужності заводу при стабільній роботі дозволяють за 30 діб виробляти 57 тис. дал спирту (610 тис дал умовного спирту на рік). Причому, в асортименті. Обладнання підприємства налаштоване на випуск 1900 дал/добу спирту в\о, 1700 дал/добу спирту «Люкс» та спирту «Екстра».

Заводська котельня працює як на природному газу, так і коксохімічному паливу. На балансі підприємства перебуває перевалочна станція Кублич, яка розташована на відставні 15 км. Там розташовані ємкості для зберігання спирту та спиртовмісних продуктів, ангари для зберігання зерна, присутнє сполучення залізничною колією.

Інфраструктура, наявне працююче обладнання та потенціал дозволяють припустити, що Бджільнянський спиртовий завод має чудові перспективи у разі придбання компанією, зацікавленою у виробництві спирту.

Аукціон буде проведено 24 червня.

Visited 148 times, 1 visit(s) today
Close Search Window