Автор Макс Мельник 16:45 Війна, Новини

Стрімко зросла кількість спроб незаконно перетнути кордон на Вінниччині, щоб втекти до Молдови чи «ПМР»

Прикордонники Могилів-Подільського загону протягом останніх трьох днів припинили декілька спроб порушень державного кордону вплав через Дністер та до невизнаного Придністров’я.

Як повідомляють у Могилів-Подільському прикордонному загоні, п’ятеро чоловіків виявив оператор квадрокоптера в чагарниках неподалік берега річки. Ще двох затримали на «гарячому», коли плавці вже готувались здолати Дністер, щоб опинитися на протилежному «молдовському» березі водойми. В усіх порушників було виявлено незмінні атрибути – гідрокостюм та ласти.

Крім того, було затримано ще чотирьох чоловіків, які прямували суходолом до «ПМР».

«Також, порушники намагались незаконно потрапити до суміжної держави через пункти пропуску, використовуючи підробленні документи. Так, в пункті пропуску «Могилів-Подільський» виявлено двох громадян України, які планували потрапити до Молдови, використовуючи фіктивні Тимчасове посвідчення військовозобов’язаного та Довідку про відстрочку від призову», – йдеться у повідомленні.

Стосовно усіх затриманих порушників прикордонники склали протоколи про адмінправопорушення. Щодо громадян, котрі свідомо використовували підроблені документи направлено повідомлення до Нацполіції про виявлення ознак злочинів передбаченого ст. 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Visited 8 times, 1 visit(s) today
Close Search Window