Автор Макс Мельник 16:35 Війна, Новини

Центр протидії дезінформації готує списки каналів та акаунтів, які поширюють російські фейки  

Завдяки потужній підтримці Кремля та фінансовим вливанням російські спецслужби мали суттєвий вплив на громадську думку в Україні. Нині ресурси, що пов’язані зі спецслужбами країни-агресорки, активізувались. У Центрі протидії дезінформації (ЦПД) готують списки каналів та акаунтів, які поширюють фейки.

«Центр із нашими колегами також проводить аналіз і готує списки небезпечних ТіkТоk-каналів і акаунтів, які поширюють російську дезінформацію. Ми ретельно аналізуємо контент у цій соцмережі, оскільки росія активно поширює дезінформацію саме через ТіkТоk», — зазначив керівник ЦПД РНБО, лейтенант Андрій Коваленко.

Також ЦПД закликає борців із дезінформацією приділяти більше уваги не тільки пропаганді в Telegram, але і в ТіkТоk, X, Viber та роботі ботоферм у YouTube.

Зі списком безпечних каналів отримання інформації можна ознайомитись за цим посиланням: https://cpd.gov.ua/reports/spysok-bezpechnyh-kanaliv-otrymannya-informacziyi/

Зі списком каналів поширення ворожої дезінформації можна ознайомитись за цим посиланням: https://cpd.gov.ua/reports/spysok-instrumentiv-poshyrennya-vorozhoyi-dezinformacziyi/

Visited 5 times, 1 visit(s) today
Close Search Window