Автор Олеся Рудницька 10:23 Місто, Новини

«Пироговський пікнік» у Вінниці зібрав півтори тисячі відвідувачів. Захід був присвячений захисникам  

В суботу, 11 травня, у Вінниці відбувся «Пироговський пікнік», який цьогоріч присвятили важливим питанням підтримки ветеранів, поранених військових та їхніх родин. Подію відвідало понад півтори тисячі вінничан і гостей міста, які взяли участь у численних майстер-класах, активностях, відвідали цікаві лекції і виставки лікарень та центрів реабілітації.

Про це повідомляє Вінницький туристичний сайт.

Як і минулого року, дітей і дорослих зацікавили майстер-класи з домедичної допомоги від українського Червоного Хреста, різноманітні екологічні ігри, творчі майстер-класи від платформи подарунків «BYVI» та кулінарні майстер-класи з приготування здорових страв за місцевими рецептами. Також вони мали змогу взяти участь в активностях від української скаутської організації «Пласт», а в яблуневомі саду художник Олександр Никитюк влаштував арттерапію з абстрактним живописом.

Також протягом всього дня, з 11:00 до 18:00, на території садиби працював фудкорт і зона відпочинку. Серед іншого там можна було скуштувати й цьогорічну солодку новинку – фірмовий торт «Вінниця».

Та головною темою «Пироговського пікніка» була реабілітація і відновлення через різні форми і практики. На лекторії, який тривав увесь день, відвідувачі могли послухати фахівців у галузях медицини, психології і фізіотерапії, а також спеціалістів у сферах роботи з ветеранами і пораненими військовими.

Visited 16 times, 1 visit(s) today
Close Search Window