Автор Олеся Рудницька 12:34 Війна, Місто, Новини

«Цей проєкт присвячений мамам»… У Вінниці організовують виставку «Душа в місті Марії»

У Міжнародний день сім’ї, 15 травня, у Вінниці відбудеться відкриття виставки «Душа в місті Марії». Захід розпочнеться о 15:00 на Європейській площі.

Із початком повномасштабного вторгнення російських окупаційних військ в Україну Маріуполь з перших днів був взятий у кільце. 86 днів героїчного протистояння і оборони, 83 з яких у повній ізоляції – стали однією з найбільших трагедій і, разом з тим, найгероїчніших сторінок новітньої історії України.

Серед інших військових формувань тут оборону тримали й бійці Окремого загону спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України. Вони прийняли на себе всю лють ворога. Відважні, справжні патріоти, ціною власного життя подарували нашій країні дорогоцінний час для зміцнення оборони.

Створила експозицію ГО «Об’єднання родин Незламні» за підтримки Вінницької міської ради. Авторка ідеї проєкту – мама бійця на псевдо Вахр – Вікторія Колмикова.

Виставка складається із 22 стендів, на яких представлені візуальні історії про матерів і їхніх синів-Героїв – захисників Маріуполя.

«Цей проєкт присвячений мамам, життя яких розділилось на щасливе минуле та вічний біль реальності. Скільки серед нас таких матерів? Скільки розбитих «сталевих» сердець живуть пам’яттю про своїх синів? Яким тепер стало це життя? Ця виставка про мужніх і стійких у своєму горі матерів. Як і їхні сини, вони понад усе люблять свою Україну! Вони підтримують одне одного, вболівають за долю своєї Батьківщини, волонтерять і допомагають іншим», – зазначила Вікторія Колмикова.

Крім того, в авторки ідеї проєкту також виник задум створити знак ідентифікації та підтримки мам, які втратили своїх дітей. Це – брошка «Серце матері» як символ материнських сердець загиблих Героїв.

Visited 22 times, 1 visit(s) today
Close Search Window