Автор Олег Верлан 10:41 Війна, Новини

Бригадного генерала Володимира Шведюка призначили командувачем військ ОК «Захід»

Уродженця Вінницької області 54-річного бригадного генерала Володимира Шведюка призначили командувачем військ ОК «Захід».

Про це сьогодні повідомили в Оперативному командуванні.

Володимир Петрович у 1999-2001 і 2019-21 роках закінчив Національну академію оборони України.

У квітні 2015 року він був призначений на посаду начальника штабу — першого заступника командира 59 окремої мотопіхотної бригади. У травні 2016-го його призначили на посаду військового комісара Чернівецького обласного військкомату.

У 2018—2019 роках В.Шведюк був командиром 59 окремої мотопіхотної бригади. До березня 2022 року був заступником командувача сил ТрО, а потім – начальником штабу управління Об’єднаних сил.

«Дуже вдячний за довіру командуванню, яке поклало на мене цю відповідальну місію. Це велика честь і привілей, і я розумію, що воно несе за собою велику відповідальність перед вами, перед нашими військовими частинами і перед Україною.

Ми, як потужний організм, стоїмо перед великими викликами та завданнями, які потребують нашої кропіткої роботи, відданості та професіоналізму. Ядро оперативного командування «Захід» – велика кількість досвідчених офіцерів, готових долати будь-які труднощі. І я вірю, що ваш потенціал як команди досягне ще більших успіхів.

Я прагну до того, щоб наше командування стало зразком військової досконалості та тактичної майстерності. Разом ми зміцнимо нашу обороноздатність і продемонструємо непохитну відданість захисту нашої країни. Нам немає іншого вибору, як перемогти. І ми це зробимо», – зазначив бригадний генерал.

Нагадаємо, нині Вінницька область підпорядковується ОК «Захід».

Visited 27 times, 1 visit(s) today
Close Search Window