Сьогодні, 25 червня, куля з пневматичної зброї влучила у ногу молодої вінничанки, коли вона з дітками влаштувала пікнік у дворі багатоповерхівки.
Про це жінка повідомила у соцмережі.

Пощастило, що діти цілі… Жінка не повідомляла до поліції про інцидент.
У коментарях вінничани пишуть, що такі випадки, на жаль, трапляються, але знайти винних і тим більше покарати їх ще не вдавалося.
Нагадаємо, учора уламки ворожого дрона впали на пляжі в Одесі та вбили дівчину.