Регіональне управління сил тероборони «Південь» ЗСУ повідомило, що захисники встановили синьо-жовтий прапор на Кінбурнській косі. Російські окупанти нібито залишили там свої позиції.
«Внаслідок потужного вогневого ураження Сили оборони Півдня змусили окупантів відступити із займаних позицій, відбувається евакуація вцілілого особового складу, окупанти залишають свої рубежі оборони», – йдеться у повідомленні регіонального управління СТО «Південь» ЗСУ

Захисники сподіваються на те, що колись українські танки все ж дійдуть до Джанкоя, який наразі в окупації. Водночас, українські захисники не повідомляють про свою присутність на косі.
Зауважимо, декілька тижнів тому рух “АТЕШ” повідомив, що російські окупанти залишають Кінбурнську косу – єдину окупованою частиною Миколаївської області, яка суходолом пов’язана із лівим берегом Херсонщини. На це вплинули удари ЗСУ по російській логістиці. Повідомлялося, що логістична система окупантів на цій ділянці остаточно зруйнувалася.
У ВМС України спростували інформацію про відступ росіян з Кінбурнської коси.
«Ця територія лишається стратегічно важливою для окупантів, зараз там йде процес знищення російської логістики, однак поки що це зона бойових дій», – зауважив речник ВМС Плетенчук у коментарі Суспільному.