Автор Макс Мельник 12:49 Війна, Кримінал, Новини

Вимагав у підлеглого щомісячні хабарі: на Вінниччині затримали військового

Майже рік військовослужбовець був змушений віддавати своєму начальнику усе грошове забезпечення. Такою була умова – або плати, або будеш притягнутий за самовільне залишення місця служби. Наразі вимагача затримали співробітники військової контррозвідки СБУ та поліції.

Як повідомляють у відділі комунікації поліції Вінницької області, від підлеглого підозрюваний отримував від 12 до 20 тисяч гривень. Посадовець вимагав щомісяця передавати йому повний дохід військовослужбовця. Загалом йдеться про 200 тисяч гривень. Після чергової передачі підозрюваного затримали,

Слідчі повідомили йому про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою з використанням службового становища (ч. 3 ст. 368 КК України). Санкція статті, інкримінованої посадовця, передбачає до 10 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати певні посади та конфіскацією майна. Суд обрав йому запобіжний захід – тримання під вартою з правом внесення застави.

Visited 48 times, 48 visit(s) today
Close Search Window