Автор Ігор Заіковатий 10:57 Новини

Зросла кількість українців, які вважають, що Зеленському досить одного президентського терміну

Кількість українців, які вважають, що Володимиру Зеленському варто обмежитися одним президентським терміном, зросла. Якщо порівнювати з груднем то таку думку в лютому висловили на 9 відсоткових пунктів більше громадян. Наразі такої позиції дотримуються 43%.

За висновками Київського міжнародного інституту соціології, які базуються на дослідженні, проведеному 5-10 лютого, «з 34% у грудні 2023 року до 43% у лютому 2024 року зросла частка тих, хто вважає, що В. Зеленський має обмежитися одним нинішнім терміном». При цьому переважна більшість українців − 69% − вважають, що Зеленський має працювати на посаді президента до кінця воєнного стану. 

15% переконані, що варто провести вибори (з них 4% говорять про призупинення воєнного стану і 11% виступають за внесення змін до відповідних законів і проведення виборів під час воєнного стану).

10% опитаних підтримують варіант, згідно з яким у травні 2024 року Зеленський складає свої повноваження і до обрання нового президента його повноваження виконує голова Верховної Ради. 

При цьому незалежно від поглядів на потребу у виборах, більше половини українців (53%) вважають, що Зеленський має брати участь у наступних виборах. У грудні 2023 року таких було 59%, зазначають соціологи.

Visited 5 times, 1 visit(s) today
Close Search Window