Автор Ігор Заіковатий 10:46 Новини, Спорт

Вінничанин Антон Додон виборов «золото» Кубку світу з самбо

У складі Національної збірної на Кубку світу з самбо у кіпрському місті Лімасол вінничанин Антон Додон у своїй ваговій категорії (до 53 кг) виборов золоту медаль у перший день змагань.

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

У змаганнях приймають участь три сотні учасників із 12 країн світу. У перший день етапу Кубка світу скарбничка української команди поповнилась 12 медалями: 11 «золотими» та 1 «срібною». Одну з нагород найвищого ґатунку здобув вінничанин Антон Додон. Займається хлопець у Вінницькій МДЮСШ № 5 із 2017 року на відділеннях дзюдо та боротьби самбо. Тренують юнака Олег Бузовський та Володимир Беліков.

Антон також є студентом першого курсу Національної академії Національної гвардії України. Талановитий спортсмен є неодноразовим чемпіоном України з самбо серед різних вікових категорій. Зокрема, торік у травні він здобув золоту медаль у категорії 53 кг на перших Європейських іграх із єдиноборств, де представляв учнівську збірну України.

Голова комітету по фізичній культурі та спорту Вінницької міської ради Сергій Краєвський зазначив, що у нашій громаді багато талановитих спортсменів, які сьогодні мають важливу місію – представляти Вінницю та країну за кордоном. А тренування та підготовка до змагань потребують зосередження, витримки та самодисципліни, що робить їхні досягнення ще більш вражаючими.

«Маємо чудові результати. Пишаємось нашими спортсменами. І, звісно, не збавляємо обертів, адже ви робите великий внесок у розвиток спорту нашої нації. Бажаємо лише перемог як спортсмену, так в нашій Україні», – говорить Сергій Краєвський.

Visited 3 times, 1 visit(s) today
Close Search Window