Автор Олеся Рудницька 10:32 Місто, Новини

За час війни на Вінниччині майже у півтори рази збільшилась кількість вакансій

В Україні зберігається тенденція до зростання вакансій на ринку праці та зниження конкуренції. Як свідчать дані Work.ua у травні роботодавці розмістили рекордну кількість вакансій від початку повномасштабного вторгнення. І схоже на те, що літо 2024 року аж ніяк не стане «низьким сезоном».

У травні роботодавці розмістили на профільному ресурсі 113 016 пропозицій роботи, що на 2% більше, ніж у квітні. Тож вже третій місяць поспіль на ринку праці понад 100 000 вакансій, і другий місяць — рекордна кількість пропозицій роботи від початку повномасштабного вторгнення.

Традиційно найвищою є конкуренція за дистанційні посади, хоча й тут відгуків поступово меншає. З-поміж пропозицій офлайн-роботи за показником конкуренції лідирують Київська, Вінницька, Львівська, Харківська та Волинська області. А найнижчу конкуренцію незмінно бачимо у Херсонській, Закарпатській і Чернівецькій області.

Ситуація на Вінниччині цілком відповідає загальній ситуації. Приріст вакансій на рівні з регіонами, розташованими західніше.

Між іншим, у коментарях до аналітичної публікації ресурсу читачі розкритикували підхід авторів. Вони наголошують, що запит на роботу є, але роботодавці з тих чи інших причин зацікавлені у дешевій робочій силі.

Visited 81 times, 1 visit(s) today
Close Search Window