Автор Олег Верлан 18:30 Війна, Кримінал, Новини

З Вінниці через Кишинев до ЄС: молдовські прикордонники ліквідували угруповання з нелегальної міграції

Аби ускладнити нелегальну міграцію чоловіків з українського боку кордону почали використовувати більше дронів, а берег Дністра патрулюється. Попри ці заходи, як виявляється існувала «схема» з переправляння бажаючих потрапити до Євросоюзу з Вінниці через Ямпіль до аеропорту Кишинева, а звідти літаком. Викрити «схему» допомогли молдовським прикордонникам «дії» саме на летовищі. 

Про це повідомляють у прикордонній поліції Молдови.

«Операція стала результатом комплексного розслідування, що проводилося впродовж восьми місяців, унаслідок якого було встановлено і задокументовано членів групи як в Україні, так і в Республіці Молдова», – йдеться у повідомленні.

Наприкінці минулого тижня було проведено обшуки у двох молдовських підозрюваних у кримінальній справі та зібрано важливі докази для початку судового розгляду.

«Слід зазначити, що об’єктом кримінального розслідування є і співробітники молдавських правоохоронних органів», – зазначають у відомстві.

Згідно з інформацією, члени групи в Молдові та Україні діяли за чітко розробленим планом, з чітко визначеними ролями.

«Їм вдалося організувати незаконний в’їзд українських чоловіків до Молдови, вимагаючи за цю послугу від 4 000 доларів до 4 000 євро», – зазначають у прикордонній поліції Молдови.

Організатори групування перевозили українських чоловіків з Вінниці до Ямполя, через річку Дністер, а звідти – до Кишинева, звідки вони продовжували свою подорож до Євросоюзу.

Троє з українських мігрантів були виявлені в міжнародному аеропорту Кишинева, коли намагалися виїхати до ЄС без законного в’їзду в Молдову.

В результаті вжитих заходів, громадянин Молдови та його поплічник – громадянин України, вже отримали обвинувальні вироки.

Visited 8 times, 1 visit(s) today
Close Search Window