Автор Ігор Заіковатий 14:27 Місто, Новини

З 28 березня у Вінниці можна завершувати опалювальний сезон – Юрій Власов

Через суттєве потепління у Києві вирішили достроково завершити опалювальний сезон. Не виключено, що на такий крок підуть і у Вінниці.

Мер столиці Віталій Кличко вже заявив, що у планах завершили опалювальний сезон 28 березня. Причина у суттєвому потеплінні, яке прогнозують синоптики

Раніше про дострокове закінчення повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов. Але причина в іншому – руйнуваннях через ворожі обстріли інфраструктурі.

«На мою думку, у Вінниці можна завершувати опалювальний сезон з 28 березня. Звісно, окрім лікарняних та освітянських закладів», – пояснив керівник Вінницького обласного центру з гідрометеорології Юрій Власов у коментарі NaПарижі.

Температурні показники дозволятимуть. Нагадаємо, за правилами про завершення сезону рішення приймає виконком міськради, коли протягом трьох діб середньодобова температура перевищує +8 градусів.

Однак, 26 березня вона була на рівні +7°C, 27-го – +8°C, а от далі «суне» суттєве потепління.

За прогнозами 28 березня середньодобова температура складатиме +11 градусів (вночі 1-6 градусів, вдень до +18). На 29 березня прогнозують середньодобову на рівні +13°C, а 30-го – +14°C. Так, вночі буде прохолодніше – від +3.

А 31 березня очікується справжнє літо – до +25°C. Початок квітня теж гарантує теплу погоду, тож не замерзнемо.

Visited 18 times, 1 visit(s) today
Close Search Window