Автор Олег Верлан 13:47 Війна, Новини

Вибухи поруч з Вінниччиною: у Молдові не підтвердили проліт російських ракет

Під час масованої ракетно-дронової атаки вночі 29 березня моніторингові канали повідомляли про проліт російської ракети над територією Молдови. Йшлося про місце поблизу Лядової, що на Вінниччині. Кишинев не підтверджує цю інформацію, заявляючи, що вибухи були з боку Новодністровська, на межі Чернівецької, Вінницької областей та Молдови.   

Як повідомляє NewsMaker, у прикордонній поліції Молдови зазначили, що сьогодні о 05:40 патрулі на КПП Окниця, Атаки, Косеуць і Сорока чули щонайменше три вибухи на території України.

Влада України підтвердила, що в районі міста Новодністровська, розташованого недалеко від кордону з Молдовою, відбулися три пуски ракет.

«Щодо інформації про те, що минулої ночі російські ракети могли пролетіти над повітряним простором Молдови, зазначимо, що системи спостереження та моніторингу повітряного простору не виявили жодного несанкціонованого перетину повітряного простору Молдови. Це також підтвердила українська влада», – повідомили в прикордонній поліції країни.

Нагадаємо, у Повітряних силах України сказали, що перевіряють можливість перетину повітряного простору Молдови російськими ракетами під час атаки на Україну 29 березня.

Голова Чернівецької ОВА Руслан Запаранюк повідомив, що вночі українська ППО знищила ворожі ракети на території області. 

«Усі відповідні служби виїхали на місця падіння уламків. Попередньо без жертв», – йдеться у повідомленні.

Visited 7 times, 1 visit(s) today
Close Search Window