Автор Олеся Рудницька 12:56 Війна, Новини

Вячеслав Соколовий провів нараду з головами територіальних громад Вінниччини щодо діяльності Фонду підтримки ЗСУ

Голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий 17 квітня провів нараду з головами територіальних громад Вінниччини щодо діяльності Фонду підтримки ЗСУ. У заході, який проходив у режимі онлайн, взяли участь перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон; заступники Анатолій Ткач і Ігор Івасюк; представники управлінь виконавчого апарату обласної Ради та Секретаріату Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування.

Про це повідомляється на сайті Вінницької облради.

Вячеслав Соколовий нагадав учасникам наради, що спільне рішення усіх громад області про створення спеціального фонду для підтримки Збройних Сил України було затверджено на загальних зборах Вінницької обласної Асоціації органів місцевого самоврядування 23 лютого.

«Питання допомоги нашим захисникам і захисницям залишається найактуальнішим, – підкреслив голова обласної Ради. – Усі ми стурбовані ситуацією, яка склалася через зволікання з наданням допомоги нашим військовим зарубіжними партнерами.  Але нам треба жити і перемагати! Це означає – розраховувати передусім на себе. Робота фонду спростить механізм використання коштів для підтримки ЗСУ. Фонд працюватиме винятково для придбання військового спорядження та обладнання».

Вінницька обласна Рада спільно з Вінницькою обласною Асоціацією органів місцевого самоврядування на запит громад відпрацювала механізми наповнення фонду.

На нараді представників громад детально ознайомили з процедурними питаннями роботи фонду та необхідними документами для перерахування коштів.

Visited 8 times, 1 visit(s) today
Close Search Window