Автор Олеся Рудницька 11:25 Новини

Вночі переводять годинники на годину вперед

У ніч з 30 на 31 березня, «відповідно до щорічної традиції», стрілки годинників переводять на літній час – на одну годину вперед. Офіційно перехід відбувається на годину вперед о 3:00 за київським часом.

Варто зауважити, що завжди годинники переводять у вихідний день. Так, люди зможуть хоча б один день адаптуватися до нових часових змін. З огляду на те, що о третій ночі 31 березня годинники перескочать на одну годину вперед, то доба 31 числа буде на годину коротшою.

В епоху цифрових технологій електронні девайси такі як комп’ютери, ноутбуки, планшети, смартфони спрощують процес пристосування до змін, адже вони перейдуть на новий час автоматично. Однак, зверніть увагу, що кнопкові телефони та механічні годинники все ж потрібно буде перевести вручну.

Аби ви не забули про переведення годинників, можна встановити на своєму телефоні нагадування, особливо, якщо у вас запланована якась важлива подія чи зустріч на 31 березня. До слова, транспортні засоби почнуть 31 березня курсувати вже за літнім часом – від самого ранку.

Visited 14 times, 1 visit(s) today
Close Search Window