Автор Олеся Рудницька 10:21 Війна, Новини

Вінниця прощається із полеглим оборонцем України Сергієм Степанюком

Поблизу села Новомихайлівка Покровського району 24 червня останній бій прийняв вінничанин Сергій Степанюк. Він боронив Батьківщину у лавах 79-ї окремої десантно-штурмової Таврійської бригади. Воїну навічно залишилося 40 років…

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Сергій Степанюк народився у Вінниці 27 листопада 1983 року в сім’ї, де зростав разом із двома старшими братами. Після закінчення 26-ї загальноосвітньої середньої школи здобув освіту у Вінницькому медичному фаховому коледжі імені академіка Д.К. Заболотного. А згодом вступив до Київського державного інституту фізичної культури, в якому отримав диплом за спеціальністю «Реабілітолог». Проте, дуже швидко юнака захопили комп’ютерні технології. Тонкощі роботи з ними оволодів самотужки та навіть заснував власну фірму. Останніми роками перед повномасштабним вторгненням працював у столичній логістичній компанії, що невдовзі відкрила свій філіал у Вінниці.

«Сергій не мав жодного стосунку до армійської справи. Свій перший військовий вишкіл отримав уже тоді, коли мобілізувався до Збройних Сил. Був переконаний, що його знання медицини стануть у нагоді на полях війни. Прагнув зробити багато корисного для порятунку своїх побратимів, – розповідає мама полеглого Героя Алла Андріївна. – Сергій був дуже різносторонньою особистістю. Поряд із комп’ютерами, захоплювався малюванням. А ще вмів дружити. Знаєте, так, щоб на все життя. Був добрим та чуйним. Гарним сином та братом».

Церемонія прощання із Сергієм Степанюком розпочнеться о 14:00 у ритуальній залі за адресою: вул. А. Медвідь,2.

Чин поховання воїна відбудеться о 15:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Visited 78 times, 1 visit(s) today
Close Search Window