Автор Олеся Рудницька 10:06 Життя, Новини

Вінничан запрошують на тематичні майстер-класи з розпису традиційної пасхальної писанки

До Великодня залишилось три тижні, тож Офіс туризму Вінниці підготував для всіх охочих два тематичні майстер-класи: з виготовлення великодньої серветки і з розпису традиційної пасхальної писанки. 

Перший майстер-клас 20 квітня проведе вінницька майстриня Леся Зіаннурова, яка навчить користуватися особливими фарбами для розпису по текстилю і пензлями, які підходять саме для цієї техніки. Головною особливістю серветки на цьому майстер-класі стане малюнок з символікою Великодня: крашанками, великодньою бабою (паскою), свічечкою і гіллям верби. Тож такий виріб можна буде покласти до святкового кошика, або ж презентувати комусь у подарунок. 

Вартість та реєстрація – за посиланням: https://forms.gle/f4yTVnVGmu873n169 

А через тиждень після цього, 27 квітня, відбудеться майстер-клас із розпису великодньої писанки. Майстриня Надія Стадник-Федоренко розповість учасникам про традиції святкування Великодня, символіку орнаментів і навчить створювати справжні писанки. Учасники малюватимуть воском за допомогою писачків на уже видутих яйцях. А потім додаватимуть фарбу, щоб надати писанкам яскравих кольорів.

Вартість і реєстрація – за посиланням: https://forms.gle/4Cbwy2Xkp5qMwcCWA 

Обидва майстер-класи відбудуться у рамках АртКлубу «Твори з BYVI» в приміщенні музею моделей транспорту (вул. Соборна, 64). Початок – об 11:00.

Visited 29 times, 1 visit(s) today
Close Search Window