Автор Олеся Рудницька 15:33 Війна, Життя, Новини

Ветерани та члени їх сімей на Вінниччині отримали 7,7 мільйонів гривень грантових коштів

На Вінниччині триває реалізація грантової програми для ветеранів та їх подружжя. Учасники бойових дій, члени їх сімей та особи з інвалідністю внаслідок війни можуть отримати грант на започаткування або розвиток власної справи. Програма передбачає виділення 250 тис грн, 500 тис грн або 1 млн грн.

Про це повідомляє Вінницька ОВА.

У Вінницькому обласному центрі зайнятості зазначають, що у 2024 році 16 заявників отримають гранти на загальну суму 7,7 млн гривень та створять 33 нових робочих місця. В числі заявників 9 учасників бойових дій та 7 членів сімей військовослужбовців.

Цьогоріч отримані кошти підприємці витрачають на відкриття кав’ярні, ветаптеки, бази відпочинку, автомийки, молочної ферми, простору для розвитку дітей, вирощування зернових, виробництво робочого одягу та виробів з металу, надання послуг приватної охорони, послуг у сфері будівництва та ремонту, вантажних перевезень та клінінгу.

Дізнатися більше про послугу та подати заяву онлайн можна тут. При наявності питань варто звертатись за телефоном: (050)195 09 24 або на Телеграм-канал Підтримка ДСЗ Вінниця.

Visited 7 times, 1 visit(s) today
Close Search Window