Автор Олеся Рудницька 17:00 Конфлікти, Новини

У Вінницькій облраді ініціюють аудит обласного бюджету за 2022-24 роки

На засіданні постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету Вінницької облради, яке відбулось 27 червня, депутати розглянули проєкт рішення «Про проведення аудиту обласного бюджету Вінницької області за 2022-2024 рік».

Про це повідомляє Вінницька облрада.

«Згідно зі статтею 143 Конституції України, обласні ради затверджують програми соціально-економічного та культурного розвитку відповідних областей та контролюють їх виконання; затверджують обласні бюджети, – зазначила очільниця комісії Галина Якубович. – Бюджетним кодексом України передбачено, що місцева державна адміністрація розробляє, складає і подає на затвердження Ради проєкт відповідного бюджету та забезпечує його виконання, звітує перед відповідною Радою про його виконання».

Після обговорення члени постійної комісії погодили запропонований проєкт рішення та рекомендували голові обласної ради внести його на розгляд пленарного засідання.

Нагадаємо, бюджет-2024 не був затверджений сесією. Його одноосібно підписав тодішній начальник Вінницької ОВА Сергій Борзов.

Visited 59 times, 1 visit(s) today
Close Search Window