Автор Макс Мельник 10:34 Кримінал, Новини

У Вінниці закладника психотропів засудили до 7 років. Прокуратура оскаржуватиме «м’який» вирок

Вінницький міськсуд визнав винуватим 21-річного містянина у незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту психотропних речовин в особливо великих розмірах. Йому призначили покарання у виді 7 років позбавлення волі з конфіскацією майна. Прокуратура категорично не погодилась із м’якістю призначеного судом покарання – готується апеляційна скарга.

Про це повідолмляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

«Прокурором доведено, що обвинувачений систематично займався придбанням через Telegram-канал та зберіганням з метою збуту особливо небезпечних психотропних речовин – PVP та МДМА (3,4-метилендіоксиметамфетамін), які планував збути у вигляді «закладок» на території міста. Під час отримання чергового поштового відправлення з вмістом психотропних речовин зловмисник був затриманий правоохоронцями», – йдеться у повідомленні.

Під час особистого обшуку у чоловіка було вилучено особливо небезпечну психотропну речовину – PVP загальною масою 68,1465 г та 1,1244 г особливо небезпечної психотропної речовини МДМА.

Кримінальне провадження було відкрито за ч. 3 ст. 307 КК України.

Під час судового розгляду молодик стверджував, що психотропні речовини зберігав для власного вживання, а не з метою збуту. Суд не повірив у щирість підсудного.

Visited 9 times, 1 visit(s) today
Close Search Window