Автор Макс Мельник 18:57 Кримінал, Новини

У Вінниці викрили групу вимагачів: у поліції кажуть про нову схему «створення боргів»

Вінничанина попросили отримувати посилки з інтернет-магазину і переправляти по Україні. Згодом «замовники» висунули претензії, що нібито декілька посилок втрачено, тому потрібна компенсація – 7000 доларів. Після побиття чоловік звернувся за допомогою до поліції.

Як повідомляє Департамент стратегічних розслідувань о Національної поліції, 5 березня за силової підтримки спецпризначенців КОРД «на гарячому» поліцейські затримали одного з фігурантів. Його взяли після отримання частини «боргу» у 20 000 гривень.

Затримання відбувалось у середмісті Вінниці – на вулиці Соборній. До операції долучались оперативники управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області та слідчі відділу поліції № 1 Вінницького райуправління.

Тому, хто отримав гроші та одному партнеру-співучаснику слідчі повідомили про підозру за ч. 4 ст. 189 (вимагання) Кримінального кодексу України. Вирішується питання про обрання їм запобіжних заходів.

Проводяться заходи для встановлення повного кола осіб, які можуть бути причетні до злочину. Процесуальне керівництво у кримінальному провадженні здійснює Вінницька окружна прокуратура.

Visited 15 times, 1 visit(s) today
Close Search Window