Автор Олеся Рудницька 19:35 Місто, Новини

У Вінниці відкрили ще один дитячий садок

Відсьогодні, 4 березня, у Вінницькій громаді запрацював ще один садочок – у мікрорайоні Замостя. Йдеться про ЗДО №47.

Як розповідають у департаменті освіти Вінницької міської ради, у закладі нещодавно облаштували найпростіше укриття.

Завдяки тому, що садочок відчинив свої двері, понад 200 маленьких вінничан зможуть повернутись до офлайн-відвідування дитячого закладу.

«Для жителів нашого мікрорайону працюючий садочок був неабияк потрібний, оскільки багато батьків виявили бажання водити дитину до закладу дошкільної освіти. Відтепер у батьків з’явилась можливість спокійно працювати, адже для наших дітей створений безпечний простір. Тільки за перший день прийому 50 діток завітали до дошкільного закладу», – каже завідувачка садочка Алла Криворучко.

В укритті є резервне освітлення, запаси питної води та їжі, протипожежний інвентар, ігровий простір, місця для сидіння та відпочинку, аптечка, бойлер, санвузли та рукомийники.

Укриття поділене на кілька приміщень для діток різних вікових груп, зокрема в сховищі малеча не тільки перечікує повітряну небезпеку, а ще й може продовжувати заняття згідно з планом.

Загалом у різних мікрорайонах Вінницької міської територіальної громади у офлайн-режимі працює 43 комунальних заклади дошкільної освіти.

Visited 14 times, 1 visit(s) today
Close Search Window