Автор Олеся Рудницька 19:33 Конфлікти, Новини

Очільник ГО «Совість і надія України» та нардеп від «Слуг» Крейденко оселився у батька-пенсіонера в елітному житлі за $200 тисяч

Народний депутат України від партії «Слуга народу» Володимир Крейденко після повномасштабного вторгнення росіян переїхав до нової квартири в одному з нових житлових комплексів на Печерську в Києві.

Про це йдеться в розслідуванні Bihus.Info.

Як повідомляють журналісти, нове помешкання сім’ї нардепа «засвітила» у соцмережах дружина парламентаря ще наприкінці 2022 року. Але у декларації Крейденка за 2022 рік вона відсутня. Розслідувачі з’ясували, що власником житла з осені 2022-го є батько Володимира Крейденка. Квартира, площею 111 квадратних метрів, коштує орієнтовно 200 тисяч доларів.

Журналістам Крейденко зізнався, що змінив житло. Але, за його словами, переїхав жити у квартиру батька лише у січні 2023 року, а до цього тільки бував там у гостях, тому в декларації за 2022 рік її не вказав. За його словами, батько мав кошти на придбання такої квартири від продажу будинку в Мелітополі та… черешні.

«Батьки до цього продали будинок. І мій батько ж займався, а Мелітополь славиться черешнею, і мій батько займався, продавав цю черешню прямо фурами, продавав у різні країни, займався бізнесом», – розповів депутат.

До речі, батьки парламентаря – пенсіонери, а раніше тато Володимира Крейденка працював водієм на моторному заводі. Яка черешня гуртовими партіями на експорт?..

Володимир Крейденко нині є заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань транспорту та інфраструктури.

Він народився 08 травня 1987 року в місті Мелітополь. Закінчив Київський Міжнародний Університет та Національну академію державного управління при Президентові України. Кандидат наук з державного управління. Раніше працював у Національній комісії з питань захисту суспільної моралі, Міністерстві інформаційної політики України.

Був помічником-консультантом народних депутатів України 6 та 8 скликання на громадських засадах. З 2006 року по теперішній час очолює правління всеукраїнської молодіжної громадської організації «Совість і Надія України». Символічно.

Visited 26 times, 1 visit(s) today
Close Search Window