Автор Олеся Рудницька 10:14 Війна, Новини

У Вінниці проводжають у вічність захисника Михайла Шастуна, який загинув неподалік Бахмута

Сьогодні, 19 березня, у Вінниці прощаються з воїном Михайлом Шастуном. Останнім для нього став бій 12 березня поблизу села Григорівка Бахмутського району. Захиснику навічно залишилося 50…

Про це повідомляє Вінницька міськрада.

Cтарший сержант Михайло Шастун воював у лавах 56-ї окремої мотопіхотної Маріупольської бригади. Став у військовий стрій на початку минулого року та разом із побратимами мужньо боронив Україну на Донецькому напрямку.

Народився Михайло Шастун 20 листопада 1973 року у Малих Крушлинцях. Після закінчення школи опанував спеціальність тракториста-механіка у тоді ще Зозівському професійно-технічному училищі. Відслужив в армії, а потому тривалий час працював за фахом на місцевому сільськогосподарському підприємстві.

«Відразу як отримав повістку Михайло мобілізувався до війська, – розповідають рідні полеглого Героя. – Він був людиною честі, справжнім патріотом та відданим сином Батьківщини. В пам’яті всіх хто його знали, він назавжди залишиться світлим промінчиком, який зігрівав безмежною добротою…»

Церемонія прощання із Михайлом Шастуном відбудеться у Малих Крушлинцях. Початок о 10:00 за адресою: вул. Молодіжна,18. Поховають воїна близько 12:00 на місцевому кладовищі.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна пам’ять та слава Герою!

Visited 9 times, 1 visit(s) today
Close Search Window