Автор Олеся Рудницька 10:29 Війна, Новини

У Вінниці проводжають у вічність військового Олега Остапенка

У бою на донецькому напрямку 1 травня загинув 40-річний став командиром взводу 144-ї окремої піхотної бригади Олег Остапенко із позивним Оскар. Вдома на нього чекали дружина та двійко донечок, яким зараз 14 та 12 років, мама та брат…

Про це повідомляє Вінницька міська рада.

Народився Олег Остапенко у Вінниці 23 березня 1984 року. Закінчив 6-ту школу, а згодом Іллінецький аграрний коледж та Вінницький торговельно-економічний інститут КНЕУ за спеціальністю «Фінанси». Близько 15 років працював у департаменті соціальної політики міської ради, більшість із яких обіймав посаду головного спеціаліста відділу програмного забезпечення в управлінні соціального захисту населення «Правобережне». Його цінували за небайдужість до справи, щирість та людяність.

Олег Остапенко мобілізувався до Збройних Сил України торік навесні. Востаннє до Вінниці Олег приїздив із фронту у січні цього року. Та навіть нетривалу відпустку використав для того, щоб прийняти автівку для своєї частини, до збору донатів на яку долучилися і його колеги по департаменту.

«А ще наш департамент придбав Starlink та зарядні станції. Також нещодавно організували благодійний захід, де читали вірші та донатили для підрозділу Олега. Він казав, що така підтримка Вінниці та усіх українських волонтерів надзвичайно важлива. Без неї на фронті було б дуже складно, – розповідає дружина загиблого Героя Тетяна. – Останню посилку, яку ми надіслали, на жаль, Олег отримати вже не встиг… За нього це зробили побратими, яких він вважав другою родиною. Від них же у месенджер мені надійшли щирі слова співчуття та вдячності за те, що випала честь із ним служити. Написали: “Таких щирих людей, як Олег, у наш час небагато”. Він був завжди усміхнений, завжди позитивний. Навіть у важкі часи не падав духом, підставляв плече усім, хто потребував його допомоги. Так було у мирному житті, так було і на війні…»

Церемонія прощання із Олегом Остапенком розпочалась о 9:30 у поминальній залі за адресою: вул. А. Медвідь, 2. А о 12:00 поминальну панахиду за Захисником відслужать у Спасо-Преображенському кафедральному соборі.

Поховають воїна о 13:00 на Алеї Слави Сабарівського кладовища.

Глибокі співчуття рідним та близьким. Вічна, світла пам’ять Герою!

Visited 32 times, 1 visit(s) today
Close Search Window