Автор Олеся Рудницька 17:43 Місто, Новини

У Вінниці почали оновлювати дорожню розмітку

Роздільні смуги для руху транспорту, зебри, контури острівців безпеки та зупинки громадського транспорту позначають новою фарбою задля безпеки водіїв і пішоходів. Наразі бригади КП «Вінницька спеціалізована монтажно-експлуатаційна дільниця з організації дорожнього руху» роботи почали з ділянки на площі Героїв Майдану.

«Перехрестя двох магістральних вулиць: Театральної та Магістратської – це одна з найбільш насичених транспортом ділянок міста. Тролейбуси, автобуси, легкові машини та інший транспорт нею курсує в різних напрямках: на Соборну, Магістратську, Київську зокрема. Тому майже кожного року ми розпочинаємо з цієї площі. Далі будемо працювати на Калічанській і поступово охопимо всі найбільші перехрестя міста, магістральні вулиці: Пирогова, Київська, Хмельницьке та Немирівське шосе. У травні перейдемо на другорядні ділянки, з меншою інтенсивністю руху», – розповідає директор КП «СМЕД ОДР» Сергій Чернов.

Щоб охопити більшу ділянку, працюють два екіпажі дорожників. Один оновлює піші переходи, підходи до стоп-ліній та контури напрямних острівців, інший – розділювальні смуги.

У департаменті транспорту та міської мобільності Вінницької міської ради зазначають: працювати можна лише за сприятливих погодних умов. Тому якщо у вихідні буде сонячно, розмітку наноситимуть і в суботу та неділю.

До липня планують оновити 26 тис. м² поперечної та 260 км поздовжньої розмітки.

Visited 14 times, 1 visit(s) today
Close Search Window