Автор Олеся Рудницька 17:37 Війна, Місто, Новини

У ліцеях Вінниці планують встановити пам’ятні знаки на вшанування подвигу випускників, які загинули у війні

Три вінницькі школи отримали дозвіл на проєктування робіт із капітального ремонту елементів благоустрою зі встановленням пам’ятних знаків на вшанування подвигу їхніх випускників, які загинули, боронячи Батьківщину на фронтах російсько-української війни. Відповідне рішення ухвалили сьогодні, 28 березня, на засіданні виконавчого комітету міської ради.

Перші такі об’єкти з’являться біля Вінницьких ліцеїв №№13, 29, 32. Згодом місця пам’яті облаштують і біля інших навчальних закладів.

Пам’ятні знаки виготовлятимуться за ескізною ідеєю переможця Всеукраїнського бліц-конкурсу, яку слідом за журі підтримали і вінничани під час онлайн-голосування. Вони будуть типовими для усіх шкіл, а черговість їх встановлення залежатиме від ініціативи самих закладів.

«На жаль, війна триває, продовжуючи збирати криваву данину. Пам’ять про кожного Захисника та Захисницю, їхній подвиг і жертовність – повинна жити. Імена воїнів будуть закарбовані на меморіалі, який через дзеркальну поверхню закликатиме наших дітей зупинитися… Подивитися на себе сьогодні та замислитись над тим, чим можуть прислужитися Україні – завтра», – каже директор департаменту архітектури та містобудування Вінницької міської ради Яків Маховський.

Visited 9 times, 1 visit(s) today
Close Search Window