Автор Олеся Рудницька 14:50 Життя, Новини

У рейтингу участі у грантових проєктах вінницькі універи не потрапили у число найкращіх

Центр міжнародних проєктів «Євроосвіта» уклав рейтинг ефективності участі закладів вищої освіти в головних наукових проєктах у 2023 році. На жаль, вінницькі універи не потрапили до числа найкращіх.

На сайті організації оприлюднили рейтинг, який складено з інформації з відкритих джерел. Дослідники врахували кількість проєктів, які виграли на міжнародних і вітчизняних конкурсах, а розподілили виші по місцям символічно – по кількості «виграшів» і коефіцієнтам визначали бали, тому певну позицію можуть займати одразу декілька закладів.  

За кількістю балів разом з іншими Вінницький національний технічний університет опинився на 31 позиції, на 35-ій – Вінницький державний університет ім. М. Коцюбинського та Вінницький національний медуніверситет ім. М.Пирогова. 37-а кількість балів у Вінницького національного аграрного університету, а 38-а – у ДонНУ ім. В. Стуса.

Жодного балу не набрали Вінницький інститут конструювання одягу, Вінницький кооперативний інститут і Вінницький фінансово-економічний університет, які теж аналізувались.

Visited 10 times, 1 visit(s) today
Close Search Window