Автор Олег Верлан 11:12 Війна, Новини, Україна

«Тунець по-кримськи»: у Чорноморському знищено два російські катера

В українській розвідці зазначають, що 30 травня, в окупованому Криму було галасно. Російські загарбники намагались відбити атаку морських дронів, проте, здається, в акваторії Чорного моря та прибережних водах вони давно втратили ініціативу.

«Спецпідрозділ ГУР МО України “Group 13” за допомогою українських ударних морських дронів Magura V5 вчергове результативно атакував корабельно-катерний склад держави-агресора росії у тимчасово окупованому Криму», – йдеться у повідомленні ГУР МО.

На підході до бухти Вузька у районі селища Чорноморське у Каркінітській затоці «з метою знешкодження ударних морських дронів російські окупанти в Криму 32 рази підіймали в небо бойову авіацію, зокрема ― літаки Су-27/30/35, МіГ-29, Бе-12, Ан-26 та гелікоптери Ка-27/29 і Мі-8». Також загарбники хаотично застосовували стрілецьку зброю та 30-мм гармати.

«Утім нічого не завадило спецпризначенцям ГУР МО України успішно виконати бойове завдання: внаслідок удару було знищено два катери росії ― за попередніми даними, швидкісних транспортно-десантних КС-701 «Тунєц». Інформація оновлюється», – зазначають у Головному управлінні розвідки Міністерства оборони України.

Нагадаємо, лише з початку 2024 року спецпідрозділ “Group 13” за допомогою ударних морських дронів Magura V5 вже знищив російські: ракетний корабель «Івановєц», великий десантний корабель «Цезарь Куніков», корвет «Сєрґєй Котов», швидкісний патрульний катер «Манґуст».

Visited 15 times, 1 visit(s) today
Close Search Window