Автор Олег Верлан 12:13 Війна, Новини

Перші засуджені з Вінниччини вже служать у ЗСУ

Сприяючи реалізації прав засуджених щодо їхнього умовно-дострокового звільнення для участі в обороні України, на Вінниччині, зокрема, не роблять перепон для служби у ЗСУ засудженими. Наразі загалом по Україні вже 775 з них поступили на службу.

Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора

 «На даний час до суду подано 2402 клопотання засуджених щодо умовно-дострокового звільнення від відбування покарання для проходження військової служби. За участі прокурорів суди вже розглянули та своїми рішеннями задовольнили 1843 таких клопотань. На їх виконання 775 засуджених поступили на службу до лав Збройних Сил України.

Виявили бажання захищати Батьківщину найбільше засуджених, які відбувають покарання в установах у Житомирській, Кіровоградській, Миколаївській, Рівненській, Харківській, Хмельницькій, Вінницькій та Дніпропетровській областях», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, законодавчий механізм реалізації права засуджених захищати Батьківщину у лавах ЗСУ з’явився лише 17 травня 2024 року, коли президент Зеленський підписав ухвалений ВР закон.

Visited 15 times, 1 visit(s) today
Close Search Window