Автор Олеся Рудницька 13:15 Місто, Новини

Сергій Моргунов визначив «головні» рішення сесії Вінницької міськради

Сьогодні, 29 березня, відбулась чергова сесія Вінницької міськради. Її пріоритетом стало виділення коштів військовим.

Про це повідомив міський голова Сергій Моргунов.

«Проголосували за низку важливих питань, що стосуються військових та їхньої підтримки. Підсилюємо 3-тю окрему штурмову бригаду. Виділяємо: 3 млн грн субвенції на придбання БпЛА, 23 тонни палива на суму 1,2 млн грн. Ще 7 млн грн субвенцій направляємо для чотирьох військових частин, зокрема прикордонників. 2,5 млн грн виділяємо для медичного закладу. Там починають роботи з облаштування басейну для реабілітації військових», – зазначив очільник громади.

Крім цього місто передає 150 кВт генератор для однієї з військових частин, яка сьогодні вкрай його потребує.

«Також депутати підтримали рішення, що дозволяє вступати до Вінницького технічного ліцею не з 8, а з 7 класу. Зараз тенденція така, що навчальний заклад може прийняти більше обдарованих учнів. Крім того, це європейська практика – починати вивчати профільні предмети із 7 класу», – зауважив він.

Як сказав мер, у закладі провели анкетування батьків та учнів, які відвідують підготовчі курси, щодо їхнього бажання раніше вступати до ліцею.

«84% – відповіли «так». Цей ліцей – один із кращих навчальних закладів Вінниці. І це рішення сприятиме збереженню його потенціалу», – підкреслив С.Моргунов.

Visited 14 times, 1 visit(s) today
Close Search Window