Автор Ігор Заіковатий 17:05 Життя, Новини

Сергій Борзов прокоментував своє звільнення з посади начальника Вінницької ОВА

Кабінет Міністрів погодив звільнення Сергія Борзова з посади голови Вінницької обласної державної військової адміністрації.

Про це у Телеграмі написав постійний представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук.

Його допис доволі стислий. Він не вказав, ким саме було ініційоване звільнення. Ймовірно, подання направили до уряду з Офісу президента.

«Кабінетом Міністрів України погоджено звільнення Борзова Сергія Сергійовича з посади голови Вінницької обласної державної адміністрації», – написав Мельничук.

Про причини звільнення Сергія Борзова наразі теж не повідомляють. Нагадаємо, очолював Вінницьку ОДА він з червня 2020 року. Також посадовець балотувався на посаду міського голови Вінниці у 2020 року від партії «Слуга народу».

На офіційному сайті Вінницької ОВА наразі відсутня інформація щодо рішення уряду.

«4 роки на посаді, 2.5 роки з яких – у стані війни. Вінничанни гідно пройшли цей шлях. Дякую кожному мешканцю області за це. Дякую команді, Президенту. Вимушено йду з посади через стан здоровʼя  Прошу не гаяти час на жодні маніпуляції. На посаді зроблено багато і результат є. З повагою до кожного, хто допомагав і був поруч», – написав Сергій Сергійович на офіційній сторінці Сергій Борзов – голова Вінницької ОДА.

Виконувачкою обов’язків очільника області буде Наталя Заболотна.

Visited 104 times, 1 visit(s) today
Close Search Window