Автор Ігор Заіковатий 11:29 Війна, Кримінал, Новини

СБУ затримала ще одного «крота» в ЗСУ, який наводив російські ракети по позиціях Сил оборони на Донеччині

Військова контррозвідка Служби безпеки затримала ще одного інформатора ФСБ, який коригував ракетно-дронові удари ворога по Донеччині. Фігурантом виявився контрактник однієї з бойових бригад Сил оборони, що дислокується на території східного регіону.

Зловмисник передавав російській спецслужбі координати вогневих позицій та військових фортифікаційних споруд.

Передусім агресора цікавили геолокації найбільшого зосередження особового складу та розташування важкого озброєння ЗСУ, зокрема танків та ствольної артилерії.

Щоб замаскувати підривну діяльність, «кріт» працював на ФСБ через свого батька, який у серпні 2023 року виїхав до РФ.

Для переїзду в Росію він, як багатодітний чоловік, перетнув кордон у напрямку Євросоюзу, а звідти переправився до країни-агресора.

На російській території він встановив контакт з пропагандистом та колишнім співробітником ФСБ Сергієм Карнауховим.

Саме йому батько фігуранта «зливав» розвіддані про Сили оборони, одержані від сина. Карнаухов передавав ці відомості своєму куратору з ФСБ.

Встановлено, що загарбники використовували розвідувальну інформацію для підготовки прицільних повітряних атак на пункти дислокації українських військ.

Під час обшуку за місцем перебування затриманого виявлено мобільний телефон, який він використовував для фіксації координат і наявного озброєння Сил оборони та відправки «звітів» до ФСБ.

Visited 4 times, 1 visit(s) today
Close Search Window