Автор 11:47 Війна, Новини

Реактивна артилерія 41 бригади відпрацювала по ворогу поблизу Часового Яру

Артилеристи-реактивники Руслан та два Олександр, один з яких з Вінниці, потоваришували на службі. Хлопці завжди готові підтримати один одного та побратимів у бою.

Про це повідомляють у 41 окремій механізованій бригаді.

«Нещодавно наші козаки влучним вогнем знищили російські склади боєприпасів, мінометну батарею та радіолокаційну станцію. Воно усе дуже гарно горіло та вибухало! Під Часовим Яром ми теж спалювали ворогів. Тоді треба було терміново допомогти нашій піхоті. За лічені секунди «Гради» розгорталися та били ворога!», – згадують військовослужбовці.

Бійці розповідають, що постійно риють укриття для техніки та особового складу: «Якщо хочеш вижити на війні, то мусиш копати! Разом ми тягаємо на позиції ящики та снаряди. Один ящик зі снарядом завважки близько ста кілограмів. Усі наші руки в мозолях! Солдати, сержанти, офіцери завжди працюють пліч о пліч».

«Ми із побратимами виконуємо будь-які складні завдання. Але нам зараз дуже потрібні нові бійці! Ми раніше або взагалі не служили або не мали нічого спільного із реактивною артилерією. Але після мобілізації нас усіх навчили, показали, розповіли, допомогли. І Вас обов’язково навчать військовій справі, завжди допоможуть! Тут ніхто нікого відразу не кидає з автоматом у окоп! Тож Ви не вагайтесь! Приєднуйтесь до нас. Захистимо Україну разом!», – закликають бійці.

Visited 68 times, 1 visit(s) today
Close Search Window