Президент Володимир Зеленський наголошує, що «далекобійними» ударами по російським чутливим інфраструктурним об’єктам хоче примусити Кремль погодитися на перемир’я по лінії фронту, що у глобальному плані означало би поразку путінської ідеології. Тому щодня по Росії «прилітає». Зокрема сьогодні вночі українські ракети «Фламінго» вдарили по підприємству «Титан-Барикади» у російському Волгограді.
Про влучення по підприємству ворожого оборонпрому повідомив президент.
«Кожен російський оборонний об’єкт, який працює на війну проти України, – це справедлива ціль для наших далекобійних санкцій. Сьогодні вночі ракети FP-5 “Фламінго” успішно уразили підприємство «Титан-Барикади» у Волгограді», – сказав Зеленський.
Зафіксовано влучання з подальшою пожежею на території заводу.
«Титан-Барикади» – це великий промисловий комплекс, де ворог виготовляє артилерійські системи та спеціальну військову техніку, зокрема елементи пускових ракетних установок для ударів по наших людях.
Як повідомили у Генштабі ЗСУ, Сили оборонитакож уразили зенітний ракетно-гарматний комплекс «Панцирь-С1» у Феодосії та автомобільний пором «Петропавловськ» у районі Керчі. Пором використовується противником для забезпечення військової логістики російської окупаційної армії у південних регіонах України.
Окрім того, уражено пункти управління окупантів у районі Лиману Першого Харківської області та Ленінського Бєлгородської області, а також два пункти управління БпЛА противника у Луговому та Кам’янському Запорізької області.
Нагадаємо, цієї ночі дрони Служби безпеки України вдруге за місяць уразили нафтоперекачувальну станцію «Второво» у Володимирській області РФ. Вона забезпечує пальним Москву.
Ця станція входить до структури АТ «Транснефть-Верхняя Волга» та є ключовим логістичним вузлом для перекачування світлих нафтопродуктів до експортних портів і внутрішніх споживачів.
За попередньою інформацією, безпілотники СБУ влучили в технічні будівлі об’єкта, після чого відбулася детонація.